Spalacz tłuszczu – co to jest?

Obecnie na rynku polskim, jak i na zagranicznych rynkach, można znaleźć mnóstwo różnych suplementów diety. Każdy z nich ma inne działanie i jest dostosowany do poziomu jego użytkownika. Co innego więc zaleca się osobie początkującej, a co innego profesjonalnemu sportowcowi. Podobnie jest z działaniem – część suplementów ma za zadanie przyśpieszenie wzrostu masy mięśniowej, inne pomogą pozbyć się tłuszczu. Spalacze tłuszczu mają właśnie za zadanie przyśpieszyć metabolizm oraz zwiększyć temperaturę naszego ciała.

Co wspomaga spalacz?

To ma wspomóc nasz organizm w spalaniu zbędnego tłuszczu. Trzeba jednak wybrać taki spalacz tłuszczu, który będzie dla nas najlepszy. Na rynku dostępne są produkty w różnych cenach i o różnym składzie. Często też się zdarza, że kilka produktów ma identyczny skład, a jedyne czym się różnią, to cena. Jeśli już kupimy tzw. fat burner, to powinniśmy zapoznać się z instrukcją, by prawidłowo do dawkować. Nie powinniśmy go przedawkować, bo mogą pojawić się różne efekty uboczne. Spalacz tłuszczu nie zastąpi też odpowiedniej diety.

1 Comment

  1. Spalacze to nie wszystko, chociaż robią swoje. Trzymam dietę i ćwiczę 3 razy w tygodniu, schudłam już trochę przez pierwsze 3 tygodnie, później już nie były takie widoczne te moje wypociny na siłowni. Jednak rzeczywiście one wspomagają to spalanie. Biorę redoxa od 2tyg i już -3 na wadze, jestem zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.